ÖZEL HABER  TEŞEKKÜRLER AYYILDIZ

TEŞEKKÜRLER AYYILDIZ

Özel Yenişehir Ayyıldız Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Dünya Gazeteciler Günü nedeniyle özel öğrencilerin hazırladığı ‘Ayyıldız Gazetesi’ni Gazeteci Harun Sak'a hediye ettiler.

Özel Yenişehir Ayyıldız Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi  Yönetim Kurulu Başkanı Avukat Çağdaş Eker, her zaman yanlarında olan Gazeteci Harun Sak’a teşekkür ederek, ‘Öncelikle Harun Sak olmak üzere bütün zor şartlar altında doğru, tarafsız, gerçek haber yaparak bizleri olaylar, haberler hakkında aydınlatan haberdar eden tüm gazetecilerin 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü Kutlu Olsun. Kurum olarak sürekli bizlerin yanında ve bizlerin destekçisi olan Gazeteci Harun Sak’a ayrıca bizlere verdiği destekten dolayı teşekkür ediyoruz’ dedi.

   Özel Yenişehir Ayyıldız Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nin jesti karşısında mutlu olduğunu belirten Gazeteci Harun Sak’da, ‘Bu kurumumuz gerçekten bu tür özel günleri hiç atlamıyor. Bu gün de bütün kurum yönetici ve öğretmenleri ile kahvaltıda bir araya geldik. Özem öğrencilerimizin el emekleri ile hazırladıkları gazeteyi bana taktim ettiler. Çok mutlu oldum. Ayrıca çok ince bir davranışla çiçek taktim ettiler. Başta kurum yöneticileri olmak üzere Özel Yenişehir Ayyıldız Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nin tüm personeline teşekkür ediyorum. Görevlerinde başarılar diliyorum’ dedi.

Eklenme Tarihi: 23 Ekim 2020

Bu haber 203 defa okunmutur


YORUMLAR (0 yorum)

YE OLMADAN DA YORUM YAPABLRSNZ