ÖZEL HABER  ÇÖZÜM ODAKLI ÇALIŞIYORUZ

ÇÖZÜM ODAKLI ÇALIŞIYORUZ

HAKAN KARADENİZ DANIŞMANLIK VE MÜHENDİSLİK Sahibi Hakan Karadeniz, yaptıkları çalışmalar da çözüm odaklı çalıştıklarını ve sonuca ulaştıklarını belirtti.

Yenişehir’de danışmanlık alanında bu güne kadar bir çok ilki gerçekleştirdiklerini belirten Hakan Karadeniz yaptığı iki proje ile yine farkını konuşturdu.

   Hakan Karadeniz, KARDEŞLER TARIM’ın sahibi Vedat Kurum’un ve Halil Öztürk’ün imar barışından kat mülkiyetine (kat ayırma)  geçiş işlemleri başarıyla sonuçlandırıldığını,  ayrıca akabinde binalara enerji kimlik belgesi alım işlemlerinin de bittiğini ve kat mülkiyetinin ardından oluşturulan yeni tapuların sahiplerine verildiğini belirterek, ‘Yenişehir bölgesinde de eski binalar için sorun olan kat mülkiyeti HAKAN KARADENİZ  DANIŞMANLIK VE MÜHENDİSLİK sayesinde  2 kişi için sorun olmaktan çıktı. Katma değerler oluşturup, modern tarıma geçilmesinde, oluşan sorunların çözümünde, hibelerin kullandırılmasında Yenişehir için bir faydamız oluyorsa bu çok sevindirici’ dedi.

   Devletin verdiği desteklemeleri vatandaşın kullanabilmesi için çaba harcadıklarını da belirten Hakan Karadeniz, ‘Devletimizin verdiği çeşitli haklar var. Bu hakların bir çoğundan vatandaşımızın haberi olmuyor. Bizim görevimiz bu hakları vatandaşlarımıza aktarmak ve onlara yardımcı olmak. Bunun için çabalıyoruz. İnşallah verilen her haktan Yenişehir’e ne kadar pay alabilirsek bu bizim için mutluluk verici bir olay olur’ diye konuştu.

Eklenme Tarihi: 15 Kasım 2020

Bu haber 280 defa okunmutur


YORUMLAR (0 yorum)

YE OLMADAN DA YORUM YAPABLRSNZ