YENİŞEHİR  YENİŞEHİR’İN MARKETİ AÇILDI

YENİŞEHİR’İN MARKETİ AÇILDI

Yenişehir’de yaklaşık 80 yıldan bu yana gıda sektöründe çalışan Tuğrallar Market, sahipleri Ali Fuat Tuğral ve Taner Tuğral, Yenigün Mahallesi Öncü caddesinde ‘SEÇ MARKET’i açtılar.

Yenişehirli en sevilen esnaflarından olan Tuğral, ailesinin sahipliğini yaptığı ‘SEÇ MARKET’ için önceki gün açılış gerçekleştirildi.

   Yenişehir Kaymakamı Suat Seyitoğlu, Belediye Başkanı Davut Aydın, Siyasi parti ilçe başkanları, Ziraat Odası Başkanı Sadi Aktaş, Muhtarlar Derneği Başkanı Orhan Yıldız, çok sayıda muhtar ve vatandaşın katıldığı açılış töreninde konuşan Belediye Başkanı Davut Aydın, ‘İlçemizde yıllardır esnaflık yapan, Yenişehir’in sevilen simalarından Ali Fuat Tuğral ve oğlu Taner Tuğral’ın İlçemizde açtıkları SEÇ MARKET işletmesinin açılışını, İlçe Kaymakamımız Suat Seyitoğlu Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanımız Arif Eren, Ak Parti İlçe Başkanımız Fikret Hatipoğlu, Muhtarlar Derneği Başkanımız Orhan Yıldız ile birlikte gerçekleştirdik. Ali Fuat Tuğral ve Taner Tuğral ‘a hayırlı ve bol kazançlar diliyorum. Yenişehir’de açılan her işletme bizleri mutlu ediyor. Yeni işlemenin de hayırlı olmasını diliyorum’ dedi.

   Yenişehir Kaymakamı Suat Seyitoğlu’da konuşmasında, ‘Rekabet her zaman kaliteyi getirir. Yeni açılan işletmemizin sahiplerini ilçeye geldiğimden beri tanırım. Sevilen insanlar. Temennimiz bu marketi açtıktan sonra ilk dükkanlarını ihmal etmemeleri. Çünkü Saat Kule meydanındaki market mahalleye hareketlilik kazandırıyor. İşletmemizin hayırlı olmasını diliyor işletme sahiplerine helal ve bol kazançlar diliyorum’ dedi.

   Daha sonra yapılan duanın ardından açılış kurdelası kesildi.

   Açılışa katılan Yenişehirliler’de, Yenişehirli iki sevilen insanın böyle bir market açmalarından dolayı mutlu olduklarını belirterek, ‘Artık Yenişehirlilerin de bir marketi oldu. Bu yüzden Yenişehir’in Marketi diyebiliriz. Bütün esnaf temsilcileri alış verişinizi yerel esnaftan yapın diye kampanyalar düzenliyor. Artık Yenişehirliler alış veriş tercihini buradan yapmalılar’ diye konuştular.

 

Eklenme Tarihi: 01 Mart 2021

Bu haber 692 defa okunmutur


YORUMLAR (0 yorum)

YE OLMADAN DA YORUM YAPABLRSNZ