ÖZEL HABER  KAYMAKAMA ZİYARET

KAYMAKAMA ZİYARET

Yenişehir Karaamca Köyü Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ziya Demir Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Mutlu ve Karaamca ve Yarhisar Köyleri Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Özkan Şentürk, Yenişehir Kaymakamı Rahmi Köse’yi makamında ziyaret ettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Rami Köse, ‘Her ne kadar göreve yeni başlasam da uzun zamandır Yenişehir’deyim ve Yenişehir’i iyi tanıyorum. Sorunları biliyorum. Bu nedenle Yenişehir’de iyi bir birlikteliği sağlayabilirsek ilçemiz açısından son derece iyi olacak. Bu birlikteliği tesis etmek için çalışıyoruz. İnşallah Yenişehir için güzel çalışmalar yapacağız. Bu anlamda yapılan ziyaretler bizleri mutlu ediyor’ dedi.

   Dernek ile ilgili Kaymakam Rahmi Köse’ye bilgi veren Karaamca Köyü Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ziya Demir’de, ‘Yeniden sizleri Yenişehir Kaymakamı olarak görmek bizleri mutlu etti. Hayırlı olsun. Yenişehir için çalışan çaba harcayan herkes bizim başımızın tacıdır. Yenişehir’in kalkınmasında bizlere verilecek her görevi seve seve yapmaya hazırız’ dedi.

   Karaamca ve Yarhisar Köyleri Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Özkan Şentürk’te Rahmi Köse’nin yeniden Yenişehir Kaymakamı olmasından dolayı son derece mutlu olduklarını belirterek, ‘Daha önce ilçemizde görev yaparken yaptığı güzel çalışmaları unutmadık. Bundan sonra da yapacağı her hizmette kendisinin destekçisi olacağız. Kendisine ve Yenişehir’e hayırlı olsun’ dedi.

Eklenme Tarihi: 16 Eylül 2021

Bu haber 182 defa okunmutur


YORUMLAR (0 yorum)

YE OLMADAN DA YORUM YAPABLRSNZ