ÖZEL HABER  HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Özel Akademi Ayyıldız Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi yöneticileri Yenişehir Kaymakamı Rahmi Köse’yi makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dediler.

Kurum sahibi Av. Çiğdem Filiz Eker, İcra Kurulu Üyesi Çiğdem Karaş ve Kurum Müdürü Fatma Yüce’nin gerçekleştirdiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Rahmi Köse, ‘Sosyal Medya’dan kurumunuzu inceledim. Gerçekten bölgenin en iyi kurumu. Özellikle havuz tedavisi engelli bireylerimiz için son derece önemli. Engelli vatandaşlarımıza yaptığınız hizmeti taktir ediyorum ve başarılar diliyorum. Ziyaretinizden dolayı da ayrıca teşekkür ediyorum. En kısa zamanda iadei ziyaretinize gelip kurumunuzu gezeceğim’ dedi.

   Kurum hakkında Kaymakam Rahmi Köse’ye bilgi veren Özel Akademi Ayyıldız Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi kurucusu Çiğdem Filiz Eker’de, ‘Bursa ve Ankara’da toplam 6 kurumumuz bulunuyor. Ancak Yenişehir bizim prestij projemiz. Rehabilitasyon alanında çok büyük düşüncelerimiz bulunuyor. Özellikle yakın dönemde yurt dışı projemiz bulunuyor. Yenişehir şubemiz bizim çıtamızı son derece yükseltti. İnşallah bundan sonra açacağımız tüm kurumlar Yenişehir ayarında olacaktır’ dedi.

   Yenişehir’de göreve başlayan Kaymakam Rahmi Köse’nin iyi bir sinerji oluşturduklarını gözlemlediklerini de belirten Av. Çiğdem Filiz Eker, ‘Yenişehir’e yapılacak olan hizmetlerde biz de kurum olarak her zaman elimizden geleni yapacağız. Yeni göreviniz de başarılar diliyorum. Size ve Yenişehir’e hayırlı olsun’ dedi.

Eklenme Tarihi: 17 Eylül 2021

Bu haber 239 defa okunmutur


YORUMLAR (0 yorum)

YE OLMADAN DA YORUM YAPABLRSNZ